29.3.2017 09:00 - Sporťák FM - posilování

Diskuze s hráči HC Mountfield

Dne 15. listopadu na naši fakultu zavítali významní hráči HC Mountfield, jindřichohradečtí rodáci Aleš Kotalík a Petr Sailer. S nimi také přijali pozvání reprezentační brankář Jakub Kovář a sportovní manažer Josef Zajíc.

Diskuze se těšila poměrně silné účasti studentů, ale navštívila nás i široká veřejnost, nechybělii nejmladší, ae i starší fanoušci. Úvodem si vzal slovo Josef Zajíc a seznámil návštěvníky s klubem a jednotlivými hráči, poté byl prostor pro dotazy. Objevily se poměrně zajímavé otázky, bavilo se jak publikum, tak samotní hosté.

Na závěr jako poděkování bylo uděleno všem čtyřem účinkujícím čestné členství v Univerzitním sportovním klubu Fakulta managementu, poté následovala krátká autogramiáda.