Termíny

25.9.2017 - 28.9.2017 - Týden sportů USK

25.9.2017 08:00 - Začátek sportovních aktivit

-

Více... »

HledatAlpinning

 

Co je to alpinning? Dá se říci, že jde o aktivitu, kterou vykonává skupina lidí za doprovodu motivační hudby na speciálním mechanickém pásu. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze. Je určena pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti; chůze nebo běh na pásu pozitivně ovlivňuje krevní tlak a spalování tuků.

Základem lekce je chůze (střídání rychlosti) kombinovaná s různými cviky posilující horní i dolní část těla, kdy dochází ke zvýšení aerobní činnosti a zároveň spalování velkého množství kalorií. Přidáním posilovacích cviků jak na trenažéru s využitím činek a gumiček, tak i mimo něj, se zvyšuje energetický výdej. 60ti minutová lekce končí závěrečným strečinkem.

 

Začínáme 1.10.2014 !

Každou středu od 15:45 hod.

Sportovní centrum Meldy (proti III. ZŠ)

Těším se na Vás.

Míša
(mich.dvorakova@gmail.com)

 

Hodinu před zahájením lekce je vhodné sníst banán nebo müsli tyčinku.

Na lekci přijďte raději 5 min. před zahájením.

Vezměte si s sebou dostatek pití (je možno zakoupit na recepci) a ručník. Není třeba speciální oblečení, lze využít to, které používáte pro běžnou sportovní – rekreační aktivitu. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější.

Doporučuji sportovní obuv, není třeba speciální. A hlavně dobrou náladu!

Podmínkou účasti je registrace v Univerzitním sportovním klubu FM VŠE. Přihlašování na jednotlivé lekce probíhá na http://usk.fm.vse.cz/sporty/.

 

<p>

</p>


Simpler Computing - Wordpress Plugins - Help Desk Plugin