Termíny

-

-

-

Více... »

HledatFolgaria, Itálie

Jako příjemné zakončení zimního semestru a aktivní odpočinek po krátkém a vyčerpávajícím zkouškovém období, jsme si letos opět mohli užít lyžařský zájezd do Itálie s fakultou managementu. Účastníků se nás sešlo něco kolem 40 a složení bylo velmi různorodé.

Odjezd směr „sjezdovky“ probíhal v plánovaných časových intervalech a bez větších potíží. Cesta lůžkovým autobusem uběhla celkem rychle a probudili jsme se u hotelu, přímo u lanovky a sjezdovek.

Celý týden se nesl v duchu pohody, krásného počasí, výborného ježdění na snowboardu a lyžích a vydatných tří až čtyř-chodových večeří. První sportovní den nám dal všem pořádně zabrat, ale azurová obloha, hřející sluníčko a pěkně upravené kopce nás lákaly tak moc, že se dalo překonat úplně všechno. Množství červených a modrých sjezdovek zaručilo, že si dobře zajezdí i začátečníci a pro zkušenější sjezdaře se našly i prudší svahy a sjezdovky značené černě. A když už se začala dostavovat únava, spravila to chvilka siesty a Bombardino, či Calimero.

Po tom, co i poslední nadšenci opustili sjezdovky, byl prostor pro posezení a povídání, odpočinek, nebo výlet do nedalekého městečka Folgaria. Na večeři se všichni sešli příjemně vyčerpaní, ošlehaní od větru a připravení spořádat všechny čtyři italské chody: lehký předkrm, těstoviny nebo rizoto, hlavní jídlo – maso a přílohu a samozřejmě výborný zákusek. Jídlo bylo opravdu vynikající, dobře připravené, hezky nazdobené a do chuti se muselo trefit snad každému.

Večery byly v režii jednotlivců a kromě promítání natočených videí, nebo servisu lyží bylo na kreativitě každého, co bude chtít dělat. Povětšinou se hrály společenské hry, povídalo se u sklenky dobrého italského vína, nebo se jednoduše šlo spát a načerpávat síly na další náročný den.

Poslední večer se i ti nejzalezlejší odvážili k hotelovému baru, kde se oslavovaly úspěchy a pokroky v lyžařském a snowboardovém umu, hrály se společenské hry a zábava byla v plném proudu. A aby se neskončilo jen tak, kroky většiny zúčastněných nakonec vedly na diskotéku kousek od hotelu, kde se vytancovaly i ty poslední zbytky sil. Takže sečteno podtrženo – pobyt se velmi vydařil, splnil všechna očekávání a požadavky týkající se toho, co k takovémuto zájezdu patří a děkujeme Pavlovi Královi a celému týmu, který se do organizace zapojil, za skvěle strávený poslední týden zimního semestru 2011/2012.


Simpler Computing - Wordpress Plugins - Help Desk Plugin