Termíny

-

-

-

Více... »

HledatJindřichohradecká hodinovka 2016

Rádi bychom Vás tímto pozvali na 20. ročník tradičního závodu Jindřichohradecká hodinovka . Tento tradiční běh se uskuteční ve středu 11. května 2016 na atletickém stadionu v Jindřichově Hradci. Vzhledem ke slavnostnímu 20. ročníku máme pro vás několik nových zajímavostí.

Pojďte si proto zaběhat a změřit své síly s ostatními závodníky. Změříme Vám čas za pomoci moderního čipového měření.Můžete se také nechat zvěčnit v našem fotokoutku.V ceně startovného je občerstvení, čipové měření, fotografie, zaslání celkové uběhnuté vzdálenosti a také spousta zajímavých cen.


Na závod je nutné provést online registraci na následujícím odkazu: http://vysledky.irontime.cz/prihlaska139/


Tento rok se poběží dva zcela oddělené závody. Jeden je určenem pro akademiky (studenty a personál fakulty managementu) a druhý pro veřejnost.V tabulce níže si můžete prohlédnout časový rozvrh akce.

AKADEMICI VEŘEJNOST
Registrace 15:00 – 15:30 Registrace od 17:00 – 17:30
začátek závodu -> 16:00 začátek závodu -> 18:00

S sebou:

  • běžecká obuv
  • sportovní oblečení
  • dostatečné množství tekutin
  • občanský průkaz či jiný průkaz totožnosti
  • členové USK a akademici ISIC


Etická formulka

Jindřichohradecká hodinovka je především závod sám se sebou a s časem. Přestože jsou vyhlašováni vítězi a vítězky, vítězství za každou cenu není v duchu závodu. Proto platí tato etická formulka: „Závodník, který se převážnou většinu závodu drží „v háku“ za jiným závodníkem, nestřídá ve vedení a nenapomáhá v udržování rovnoměrného tempa, využívá závodníka před sebou jako vodiče, a v závěru závodu mu nastoupí, tím prokazuje neúctu k závodníkovi, který udával tempo a nechová se v duchu závodu. Na toto bude upozorněn při prezentaci výsledků.“  Jinými slovy: Pokud většinu závodu běžím v háku, nenastupuji do finiše, a držím se v háku až do cíle. Pokud se pravidelně střídáme, můžeme si to rozdat ve finiši nebo doběhnout společně.


Upozornění:

Každý závodník startuje dobrovolně, na své vlastní nebezpečí. Za svůj zdravotní stav si každý závodník zodpovídá sám. Závodník souhlasí s publikací pořízených fotografií pro účely USK FM a tisku. Děti do 15 let mohou startovat pouze se souhlasem svého zákonného zástupce.


Pořadatel závodu:

Univerzitní sportovní klub Fakulta managementu a Fakulta managementu VŠE

Web: http://usk.fm.vse.cz
E-mail: kralpa@fm.vse.cz
Tel: 737 827 933

20. Jindřichohradecká hodinovka


Simpler Computing - Wordpress Plugins - Help Desk Plugin