Termíny

-

-

-

Více... »

HledatRektorský sportovní den

Během volna, které nám uděluje pan rektor pro všemožné sportovní aktivity si každý se studentů může najít tu svou oblíbenou. Mezi ty, které se těší nejvyšší účastí patří volejbalový, tenisový, fotbalový, florbalový a basketbalový turnaj. Pro příznivce jiných než míčových sportů je samozřejmě k dispozici speciální program aerobicu a mnoho dalších…

Volejbal

Volejbalový turnaj je první z aktivit tohoto dne, jako vždy se začíná brzy ráno na kurtech u Nežárky pod Švecovými kolejemi. Letošního ročníku se účastnilo celkem 6 družstev. Při zahájení bylo účastníkům trochu chladněji a tak se po krátkém úvodním slovu začalo s rozehřátím a rozcvičkou. Utvořily se dvě skupiny po třech družstvech, herní systém byl „každý s každým“ ve skupině. Následně se vítězové skupin utkali o celkové první místo, druzí ze skupin o 3.-4. místo, atd.

Finále bylo velice zajímavé, o zlato se bojovalo urputně mezi družstvy Špenátová variace a Z nouze ctnost, které bylo složené z kantorů naší fakulty v čele s proděkanem V. Přibylem a dr. L. Votavou. Nakonec ale vítězství pro sebe urvalo družstvo studentů ve složení Adéla Berková, Katka Lundáková, Iva Hůrková, Romča Navrátilová, Honza Holenda a Standa Tripes.

Konečné pořadí:

  • Špenátová variance
  • Z nouze ctnost
  • Prdelky
  • Kaštánci až do rána
  • Zbylo nás pět
  • Jdou to zkusit

DSC_6716

Picture 1 of 19

Fotbal

Dalším turnajem na řadě je fotbalový, jakmile byl uklizen poslední volejbalový kůl, naběhli na tartanovou plochu nedočkaví chlapci ve šlupnách, aby se zahřáli, protáhli achilovky a srovnali mířidla po bufetu.  Turnaj probíhal fair play, Všichni zúčastnění odcházeli s dobrým pocitem krásného sportu. Výsledky budou doplněny.

Tenis

Souběžně s volejbalovým turnajem byl na programu také tenisový turnaj. Na starosti si ho vzal Honza Bednář. Vítězem se stal dr. Libor Votava a tím získal již druhý cenný kov dne a stal se nejúspěšnějším sportovcem


Simpler Computing - Wordpress Plugins - Help Desk Plugin