Aerobic

Proč aerobic? Pomocí jednoduchých krokových variací se dostáváme do aerobní zóny kde dochází k pozitivním změnám pro lidský organismus. Aerobic je kondiční cvičení při hudbě zaměřené na rozvoj oběhové soustavy, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti. Příznivě ovlivňuje funkci a strukturu pohybového ústrojí a pozitivně působí na nervovou soustavu. Aerobik vznikl v USA a rychle se rozšířil do celého světa. Tak proč to nezkusit na vlastní kůži?

Skladba hodiny 1. Zahřátí a protažení 2. Blok aerobního cvičení 3. Zklidnění 4. Posilování 5. Protažení

Co sebou? Boty na aerobik, láhev vody, sportovní oblečení, průkazku USK, dobrou náladu a energii

Pro dobrou náladu a radost ze cvičení…1. Na hodinu zkus jít vždy s dobrou náladou a starosti aspoň na chvíli hoď přes palubu

2. Při cvičení mysli jen a jen na sebe

3. Cvič a hýbej se vždy naplno

4. Vypni a nevnímej okolí a ostatní

5. Každý má co dělat sám se sebou

6. A pokud cvičíš na plné obrátky tak ti ani nezbývá čas na sledování ostatních. Teď už jen stačí sbalit batoh a s radostí vyrazit na lekci.

Step aerobic

Hledáš sportovní aktivitu, při které si protáhneš tělo, vyčistíš hlavu a ještě se skvěle pobavíš? Máš rád aerobic, ale chtěl bys vyzkoušet něco nového? Pak jsou stepy možná tím pravým sportem pro tebe. Step aerobic, neboli stepy, je forma aerobicu, při které se využívá malý schodek (step), který zvyšuje intenzitu cvičení. Stepy jsou zaměřeny hlavně na zvýšení fyzické kondice a tvarování hýždí a dolních končetin.

Skladba hodiny:

S sebou:

Pokud tedy toužíš po hezkém zadečku do plavek, budu se na tebe těšit každé úterý v 17.00.

Michaela Mikešová (michaela.mikesova@seznam.cz)


Simpler Computing - Wordpress Plugins - Help Desk Plugin
Copyright (C) 2000 - 2019 Vysoká škola ekonomická