Termíny

-

-

-

Více... »

HledatPlavání

V rámci USK je možné si také užít vodních radovánek a to každou středu od 17:30 do 19:00 v místním plaveckém stadionu na sídlišti Vajgar. K dispozici je primárně plavecký bazén se 4 dráhami o délce 25 metrů, 2 dráhy jsou určeny pro výuku v rámci kurzů TV, v ostatních se plavci obvykle rozčlení tak, že rychlejší plavci plavou v prostřední dráze, pohodáři pak v krajní. Dále můžeme PODLE PRAVIDEL NÍŽE využívat relaxační bazény (slaná voda) s vířivkami, divokou řekou a tobogánem. Pro milovníky tepla je zde i parní komora.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

  • REGISTRACE NA AKTIVITU: Pro registraci na aktivitu je nutné mě kontaktovat nejméně hodinu před začátkem akce. Kontaktujte mne za pomocí emailu nebo facebooku. Na bazénu se poté podepíšete na seznamu u pokladny a zaplatíte zálohu 50 Kč za skříňku.
  • Email: vyhz00@vse.cz

    Facebook: https://www.facebook.com/Vyhna

  • ČLEN USK SMÍ VSTOUPIT DO VÍŘIVKY NEBO PÁRY POUZE ZA PŘEDPOKLADU, ŽE PO JEHO VSTUPU BUDOU VOLNÁ MINIMÁLNĚ 2 (DVĚ) PLNOHODNOTNÁ MÍSTA, AŤ JE VEVNITŘ KDOKOLI.

  • DODRŽUJTE plavecký řád – hlavně jsme káráni za nedodržování pokynu, že “před vstupem do bazénu je nutné se osprchovat bez plavek”

Více info na webu plaveckého bazénu.


Simpler Computing - Wordpress Plugins - Help Desk Plugin