Termíny

-

-

-

Více... »

HledatPlavání

V rámci USK je možné si také užít vodních radovánek a to každou středu od 18.00 do 20:00 v místním plaveckém stadionu na sídlišti Vajgar. K dispozici je primárně plavecký bazén se 6 dráhami o délce 25 metrů, 2 dráhy jsou určeny pro výuku v rámci kurzů TV, v ostatních se plavci obvykle rozčlení tak, že rychlejší plavci plavou ve 2 prostředních drahách, pohodáři pak v krajních. Dále můžeme PODLE PRAVIDEL NÍŽE využívat relaxační bazény (slaná voda) s vířivkami, divokou řekou a tobogánem. Pro milovníky tepla je zde i parní komora.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

  • REGISTRUJTE  se v informačním systému. Při vstupu do bazénu se bez vyzvání prokažte průkazkou USK, na základě toho si Vás obsluha recepce odškrtne na seznamu. Kdo není na seznamu, nebude do bazénu vpuštěn. 
  • ČLEN USK SMÍ VSTOUPIT DO VÍŘIVKY NEBO PÁRY POUZE ZA PŘEDPOKLADU, ŽE PO JEHO VSTUPU BUDOU VOLNÁ MINIMÁLNĚ 2 (DVĚ) PLNOHODNOTNÁ MÍSTA, AŤ JE VEVNITŘ KDOKOLI.

  • DODRŽUJTE plavecký řád – hlavně jsme káráni za nedodržování pokynu, že “před vstupem do bazénu je nutné se osprchovat bez plavek”

Jak využívat bazén efektivněji? Bazén bývá nejvíce plný mezi 18:15 – 19:15, zkuste využívat čas 19:00 – 20:00.

Více info na webu plaveckého bazénu.


Simpler Computing - Wordpress Plugins - Help Desk Plugin